Вихідні у Вінниці
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Подразделы:
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Вихідні у Вінниці

Про Украину

Вихідні у Вінниці

Регион: Подолье / Винницкая обл. / Винница
Набранных баллов: 35

Проголосовать за статью

Проведіть вихідні у Вінниці.


Ви отримаєте незабутнє враження, а гарні спогади надовго загріють ваше серце. Вінниця – це унікальне місто, яке поєднує в собі загадки старовини та бурхливу сучасність.Храми, таємниці «мури», підземні ходи, архітектурні пам’ятки різних культур та музеї чудово поєднуються с сучасними новобудовами, торговельно-розважальними центрами та затишними кав’ярнями.


Віниця – це перехрестя культур, шляхів та століть, центр Подільського краю. Кожен для себе відкриває свою Вінницю: закохані-романтичну, підприємці – перспективну, молодь-сучасну, а митці - культурну та фестивальну.


Вінничани завжди вирізнялись своєю привітністю та гостинністю!


Вінниця має славетну історію!


Вважається, що назва "Вінниця" походить від давньослов'янського "віно", тобто подарунок або передача у володіння, історично це підтверджується, бо цю місцевість литовський князь Ольгерд передав у володіння своїм племінникам братам Коріатовичам, які заснували замок-фортецю "ВІНИЦУ".


За результатами сучасних археологічних досліджень вдалося встановити, що ймовірним часом заснування міста могло стати створення сталого отаманського осередку після антиординських успіхів Браславії 1352 та 1354 рр., а отже Вінниці вже понад шістсот років.


З Вінницею пов'язали своє життя багато великих людей, як то: композитор М.Д.Леонтович, вчений-хірург М.І.Пирогов, письменник М.М.Коцюбинський і багато інших відомих особистостей.


Під патроатом ЮНЕСКО у місцевому краєзнавчому музеї зберігається найбільша колекція Подільської ікони.


Вулиця Соборна - центр міста, колишня назва - Миколаївський проспект. Тут зосереджені стародавні історичні пам'ятки, собори, неподалік - академічний театр, сквери, музеї та красень Центральний парк культури- найулюбленіше місто відпочинку вінничан.
Свято-Преображенський кафедральний собор, був частиною комплексу "Мури" з фортецею та кам'яними стінами.
Костьол капуцинів ордена св. Франциска та католицький жіночий монастир, збудований в 1744 році, знаходиться на вул. Соборній, 12.Церква Святого Миколая унікальна споруда 18 сторіччя, збудована з дерева без жодного цвяха на гроші вінницького козацтва, знаходиться на Старому місті за мостом.Саме тому Вінниця має свій власний, характер, свою особливу ауру та, затишну атмосферу.

Познайомтесь з нашим містом ви- відчуєте себе бажаним гостем-родичем. Ми завжди раді вас бачити і зробимо все, щоб у нашому місті було зручно і комфортно, не тільки його мешканцям, але й всім гостям.

ФОТОЗВІТ

Проголосовать за статью
1 2 3 4 5 Голосовать
Всего голосов: 7, Набранных баллов: 35

вернуться

 

Рекомендуем для отдыха

Туры по Украине

Рекомендуем туры

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
hudenkie.com
0.800