Туристские клубы Украины
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Подразделы:
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Туристские клубы Украины

Справочник туриста
ТзОВ

ТзОВ "Обласний спортивно - туристський клуб"

Обласний спортивно-туристський клуб створено в 1967 році в системі обласної ради по туризму та екскурсіях як громадську туристську організацію.


Комерційну діяльність Турлуб розпочав у 1990 році з організації поїздок за кордон, прийому іноземних туристів в Україні та організації активних турів.


За роки діяльності в клубі накопичився значний досвід прийому іноземних туристів з Польщі, Болгарії, Італії, Словенії, Хорватії, Угорщини, Німеччини та інших країн. Для них організовувалися і стандартні екскурсійні тури з проживанням в готелях, на туристських базах і маршрути з активними засобами пересування.


Спектр послуг

Робота клубу здійснюється в двох основних напрямках.

Перший – сприяння розвитку спортивно-оздоровчого туризму (участь в організації та проведенні туристських змагань, походів, експедицій, консультаційна робота, практична допомога громадським туристським клубам та секціям).

Другий – надання платних туристичних послуг, а саме організація різноманітних турів.


Пріоритетним напрямком діяльності є активний туризм. Сьогодні ми пропонуємо регулярні заїзди на сплави по Дністру, рафтинг на Черемоші, піші походи в Карпати та екскурсії в печери. Також організовуємо вело-, лижні, комбіновані тури, автобусні маршрути в Карпати та на чорноморське узбережжя, різноманітні автобусні екскурсії та маршрути вихідного дня по Тернопільщині і Західній Україні.


Переваги

Маємо досвід організації великих корпоративних сплавів (80 - 100 чол.) та сходжень (30 - 60 чол).

Для організації походів використовується сучасне якісне спорядження відомих виробників.

В 2008 році відкрився туристичний притулок (Наша Спелеохата) біля печери Млинки.


Вагомим здобутком Клубу є штат підготовлених інструкторів. Керівники походів, як правило, мають досвід спортивних походів III - IV категорії складності (найвища VI). Команда Турклубу регулярно бере участь у різних туристичних змаганнях, є неодноразовим призером Чемпіонату України з техніки водного туризму. Постійно відбуваються спортивні походи в Україні та поза її межами для підвищення кваліфікації інструкторів та покращення якості турів.


Успішна діяльність у різних галузях активного туризму, зручне розташування, молода команда, наявність власного транспорту та туристичного притулку дає нам можливість встановлювати низькі ціни, не знижуючи якості турів.
Тип: Туристические клубы
Номер лицензии: ліцензія на туроператорську діяльність від 22 червня 2007 р., серія АБ № 329968

Адреса

Город: Тернополь
Адрес:
Телефон: 044 383 39 54 ; 096 212 40 71 ; 093 748 59 01
Факс:
Емайл: tourclub.ternopil@gmail.com Кашуба Юлія
Адрес сайта: перейти на сайт
Филиалы:
Вернуться к списку компаний
ТзОВ "Обласний спортивно - туристський клуб". Отзывы Общий рейтинг 4 из 5   |  Добавить отзыв

Поделитесь своим мнением. Оставив отзыв, Вы окажете неоценимую помощь другим людям

Андрій / 13.01.2018, 08:22 / Оценка 4 из 5
цікава інформація!

Статьи о туризме

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
hudenkie.com
0.520