Новий туристичний сезон у Кам’янці – фестивалі, квести та смачні дива
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Новий туристичний сезон у Кам’янці – фестивалі, квести та смачні дива

Новости туризма
Новий туристичний сезон у Кам’янці – фестивалі, квести та смачні дива

Новий туристичний сезон у Кам’янці – фестивалі, квести та смачні дива

08-04-2015 11:14

25-26 квітня  у Кам’янці-Подільському стартує туристичний сезон. Кам’янець-Подільський – місто, на території якого було поселення ще давніх трипільців. Сьогодні в його пам’ятках історії і архітектури, звичаях і традиціях можна побачити сліди, які залишилися від римлян і давніх предків слов’ян, від литовців, поляків, турків і вірмен. Доторкнутися до історії різних віків, відчути себе героєм усіх епох, скуштувати страви, виготовити сувеніри, послухати поезію і прозу, заспівати пісню чи виконати танець тих народів, які проживали в місті, пропонується в Програмі офіційного відкриття туристичного сезону-2015. ’ ’

25-26 квітня Старе місто стане майданчиком для презентації історичних і культурних перлин, що зростали  протягом віків в одному місті України, «квітці на камені» - Кам’янці-Подільському. До підготовки історичних майданчиків долучаються музейні працівники, реконструктори, співаки і танцюристи, кухарі і пекарі - знавці давніх рецептів,  ті, хто шиє історичні костюми, хто робить зачіски різних епох, хто знає давні ремесла і військову справу.  Тому кожен, хто приїде до міста в ці дні, збере собі  до колекції вражень, спогади про легендарне римське місто Петридаву,  вірування і побут  поселення прадавніх землеробів, міць і силу фортифікації  русичів,  про  середньовічну  романтику, колорит і яскравість литовської, польської, вірменської, турецької і, звичайно, нашої рідної української культури. Екскурсія Кам’янцем крізь віки пройде захоплюючим туристичним квестом, переможців якого чекають подарунки.

Регіональний туристичний форум «Поділля – земля вражень» дасть старт відкриттю туристичного сезону. Учасники форуму розкриють можливості пізнавального, подієвого, ділового, зеленого (еко), спортивного (екстремального) туризму; відбудуться презентації віртуальної екскурсії Кам’янцем-Подільським  в проекті «OpenUKRAINE», інформаційного проекту  «Подорожуй Україною», будуть нагороджені переможці конкурсу «Привітне місто».

Ще ніколи туристичний сезон в Кам’янці-Подільському не відбувався без великого дива! Цього року одне диво буде із солодких подільських намистин. Наші предки звели Стару фортецю із каменю, щоб захистити батьківщину від ворогів. Юні кам’янчани змайструють Нову фортецю із солодкої здоби, щоб сказати усім: дітям потрібен мир! Нова Солодка Фортеця зможе потрапити на стіл кожного, хто прийде на свято і обов’язково поїде до наших мужніх воїнів-захисників.

Ще одне диво виросте у містечку подільський майстрів. Маючи коріння із  давніх традиціях, стовбур із любові до свого народу, гілля із бажання творити прекрасне, плодами на ньому будуть неповторні подільські сувеніри. Як це диво народиться?  – побачити зможе кожен, як і кожен зможе відшукати в собі талант творця, пройшовши майстер-класи у Сувенірному містечку.

 Тільки під час відкриття туристичного сезону для мисливців за враженнями буде нагода побачити найяскравіші фестивалі міста майже одночасно. Свої парфоменси для зустрічі із глядачами готують фестивалі  «ФОРПОСТ», «РЕСПУБЛІКА», «СоборнаФест», «ОктоберФест», «Опера в мініатюрі».

Вперше на відкриття туристичного сезону екскурсію Кам’янцем-Подільським можна провести подорожуючи електромобілем.Для  туристів, що полюбляють драйв і рух, в Кам’янці-Подільському  буде організовано цілий День активного туриста:  скелелазіння, ВМХ, воркаут, велопробіги,  вело-екскурсій, квести.

 Кам’янець-Подільський єдине місто в історії України, що саме зараз є претендентом на статус Молодіжної столиці Європи 2018 року, беручи участь у конкурсі Європейського молодіжного форуму Ради Європи. Тому молодь міста готує на вікриття туристичного сезону грандіозний флешмоб «У Кам’янця обличчя юне!» і дуже розраховує на підтримку всієї України. 

Источник: www.ukrtourism.com

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.300