Проект Туристичні кластери 300+ робить ставку на внутрішній туризм
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Проект Туристичні кластери 300+ робить ставку на внутрішній туризм

Новости туризма
Проект

Проект "Туристичні кластери 300+" робить ставку на внутрішній туризм

06-02-2019 12:37

Концепт “Туристичні кластери 300+” був створений у травні минулого року. Його основна мета - розвиток внутрішнього туризму та економіки України. Про це розказала Юлія Алєксєєва, ініціатор проекту «Туристичні кластери 300+» на прес-конференції  у столичному Premier Hotels and Resorts. Також були  присутні Сергій Савюк, член Наглядової Ради ПрАТ “Кий Авіа” та Валерія Секісова, керівник департаменту продажів і маркетингу Premier Hotels and Resorts.

Ініціатори проекту ставлять завдання за 3 роки створити понад 300 кластерів з розвиненою інфраструктурою. Це принесе від 800 мільйонів до 1,5 мільярда доларів інвестицій. Все більше гравців туристичного бізнесу розуміють потенціал розвитку внутрішнього туризму та приєднуються до проекту зі створення туристичних кластерів, адже учасники проекту ведуть активну освітню діяльність у регіонах, співпрацюють з кращими українськими експертами та запрошують іноземних.  А в  лютому стартує перша “Європейська школа кластерного менеджменту” для лідерів туристичних дестинацій.

У 2019 році компанія “Кий Авіа” робить внутрішній туризм одним із пріоритетних напрямків та долучається до проекту “Туристичні кластери 300+”. "Кожен день створюються нові туристичні продукти, маршрути, фестивалі, відбуваються події в наших туристичних кластерах. Кожен кластер створює в рік близько двадцяти турпродуктів і вони вже чекають туристів. Але хто буде розповідати туристам про цей продукт? Хто буде створювати сервіс? Відправляти туристів на потягах, літаках, автобусах в регіони? Все це ми зможемо робити за допомогою такого партнера, як "КийАвіа", – пояснила Алєксєєва.

“Кий Авіа” планує виявляти та впроваджувати нові якісні туристичні продукти за допомогою турактива кластерів. У деяких регіонах вони вже створені, але інструмент ефективної реалізації відсутній. Участь у проекті дає можливість поєднати ресурси та створити новий потужний механізм для розвитку українського туризму.  «Ми не продаємо клієнтам місця в готель, ми продаємо рекомендації. І туристи залишаються задоволені», - наголосив Сергій Савюк.

Впровадження якісних стандартів сервісу – запорука успіху в туристичному бізнесі. Лідером сервісу в Україні є готельний оператор Premier Hotels and Resorts, який не тільки відкриває нові готелі по всій території України, але й навчає інших готельєрів у “Вищій школі готельного бізнесу”.

"Найгірше для туриста, це коли ти відчуваєш себе беззахисним в якому б то не було куточку України. Безпека – це базова потреба, яку ми повинні забезпечити туристам. Що це означає для готельєрів? Це наявність дитячого стільчика в номері, це чисті рушники, це можливість надати медичну допомогу. Фахівці Premier Hotels зможуть навчити основам гостинності та клієнтоорієнтованого сервісу", – розказала Юлія Алєксєєва.

Участь у проекті “Туристичні кластери 300+” створює можливості комплексно впроваджувати якісні навчальні програми та майстер-класи від експертів “Premier Hotels and Resorts” для готельєрів по всій території України. Такий комплексний підхід гарантовано створює умови для трансформації українського сервісу та виходу на новий якісний рівень усієї індустрії.

 

 

 

Крім того, проект розпочав співпрацю з туристичною компанією "Кий Авіа", яка в цьому році визначила внутрішній туризм одним з пріоритетних напрямків своєї роботи. Компанія планує виявляти і впроваджувати нові якісні туристичні продукти за допомогою турактиву кластерів. У деяких регіонах вони вже створені, але інструмент ефективної реалізації відсутній. Участь в проекті дає можливість поєднати ресурси і створити новий потужний механізм для розвитку українського туризму.

 

 

На даний час в рамках проекту "Туристичні кластери 300+" вже створено 18 кластерів: Вишгород, Умань, Хуст, Краснокутськ, Диканька, Полтава, Мелітополь, Кам’янець, Харків, Нікополь, Черкаси, Ужгород, Чортків, Тернопіль, Сумська область, Заліщики, Корсунь-Шевченківський, Канів і Херсонська область. Крім того, за словами Алєксєєвої, ініціаторам проекту надійшло ще близько ста заявок про створення туристичних кластерів – зараз з ними ведуться переговори.

Источник: www.ukrtourism.com

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
hudenkie.com
0.363