«Французька весна»: дефіле у сукнях зі сміття та інсталяція ароматів
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: «Французька весна»: дефіле у сукнях зі сміття та інсталяція ароматів

Новости туризма
«Французька весна»: дефіле у сукнях зі сміття та інсталяція ароматів

«Французька весна»: дефіле у сукнях зі сміття та інсталяція ароматів

29-03-2016 09:59

У квітні в семи містах України триватиме традиційна «Французька весна».Тринадцятий рік поспіль Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні та мережа Альянс франсез в Україні представляють  фестиваль, сповнений наснаги, розваг, натхнення для роздумів та нових ідей. Найбільші міста України – Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Львів,  Одеса, Рівне, Харків – житимуть у квітні у ритмі «Французької весни» та її різноманітної та насиченої програми подій.

«Французька весна 2016» розпочнеться квітневим вечором на столичній Європейській площі, де дорослі та діти побачать світлову проекцію про кумедних персонажів Анукі, що пустилися на пошуки весни, минаючи усі пори року. Французькі митці з компанії «Les Anooki» настільки майстерно володіють новітніми технологіями і так  талановито складають казкові історії, що на кілька митей глядачі забудуть, що дійство відбувається на фасаді Українського дому і відчують себе мешканцями чарівної країни, де живуть веселі чоловічки Анукі. Фінальна весняна сцена дійства пройде за участі креативних і шалених Dakh Daughters. Отже вулична світлова проекція «Анукі у пошуках Весни» відкриє цьогорічну Французьку весну в Україні 2-го квітня о 20.30. «Ми не даремно обрали для вистави Український дім. Ми вважаємо, що це дуже цікава поверхня для проекції», - пояснили організатори фестивалю.

Як і під час попередніх фестивалів, програма складатиметься з кінематографічної, театральної, музичної, візуальної, літературної частин. Проте цього року організатори фестивалю пропонують глядачам цікаві новинки, адже в програмі відбудуться кулінарні майстер-класи, зустрічі з відомими шеф-кухарями Франції. Також вперше відбудеться дегустація вина, у Дніпропетровську пройде дефіле моделей у сукнях, вироблених з перероблених відходів. Презентація вишуканих парфумів буде проходити у незвичайний спосіб - із залученням візуальних та тактильних відчуттів.

Під час фестивалю будуть такожнезмінніДовгіночікорокого метра, які вже можна сміливо називати класикою «Французької весни».

Детальна програма усіх заходів на сайті Французського інституту.

Источник: www.ukrtourism.com.ua

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.343