Моршин відсвяткував 140-річчя
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Моршин відсвяткував 140-річчя

Новости туризма
Моршин відсвяткував 140-річчя

Моршин відсвяткував 140-річчя

28-09-2018 13:21

27-28 вересня в рамках святкування 140-річчя курорту Моршин відбулася міжнародна науково-практична конференція «Медична реабілітація у санаторно-курортних закладах України. Нові технології реабілітації хворих на курортах Європи. Сучасні вимоги в організації СПА комплексів на курортах та досвід використання СПА процедур у медичній реабілітації».

Під час форуму провідні лікарі України, Азербайджану та Білорусі обмінялися практичним досвідом, обговорили актуальні проблеми реабілітації хворих та розвитку курортів. Теми доповідей стосувалися історії розвитку санаторно-курортної справи, досвіду санаторно-курортного лікування в країнах Європи та світових практик підготовки персоналу для роботи в сфері медичної реабілітації. 

На пленарних засіданнях обговорювали сучасний підхід до навчання персоналу та стан впровадження новітніх навчальних програм, шляхи впровадження сучасних стандартів медичної реабілітації по різних медичних профілях в Україні, а також роль медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування в збереженні здоров’я населення України

Гостро прозвучало питання співпраці закладів по різних профілях з Фондом соціального страхування України з питань отримання застрахованими особами реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах України.

Актуальними темами конференції стали сучасні проблеми експлуатації, охорони та використання природних лікувальних ресурсів в санаторно-курортному (реабілітаційному) лікуванні та удосконалення організації харчування в санаторно-курортних закладах. Цікавим був досвід медико-психологічної реабілітації воїнів АТО на базі санаторно- курортних закладів України.

Крім наукової частини, конференція складалася з виставки, де можна було ознайомитися з сучасним обладнанням, яке використовується у санаторно-курортному лікуванні та медичній реабілітації. Крім того, можна було продегустувати інноваційні препарати для покращення імунітету та відновлення мікрофлори.

Організатори святкування: санаторно-курортний комплекс «Моршинкурорт», Моршинська Міська Рада, ПрАТ Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», Міністерство Охорони Здоров’я України, ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини, ГО «Прикарпатське товариство терапевтів».

 

Світлана Цибульська

Источник: www.ukrtourism.com

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.324