28 березня розпочинає роботу UITT'2018
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: 28 березня розпочинає роботу UITT'2018

Новости туризма
28 березня розпочинає роботу UITT'2018

28 березня розпочинає роботу UITT'2018

26-03-2018 18:37

З 28 по 30 березня у Києві пройде найбільша міжнародна туристична виставка країни UITT'2018 «Україна – подорожі та туризм». Провідні національні та світові туроператори представлять колосальну різноманітність маршрутів для внутрішнього, в'їзного та виїзного туризму.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (Україна, м Київ, Броварський пр-т 15)

Виставка слугує ефективним майданчиком для презентації, ділового спілкування та обміну ідеями серед профільних фахівців галузі.

Лідери галузі розуміють потенціал і можливості міжнародної виставки UITT, тому свою участь підтвердили такі компанії, як Coral Travel, ANEX Tour, Join UP !, TUI, Feeria, Travel Professional Group, Pac Group та інші.

Цього року до них вперше приєднаються компанії: Ernest Airlines, Adria Airways, Sanya Shengda TA, Online Bistro, 4Travel, Gino Paradise Aquapark, Pandora Travel, Tskaltubo Tourism Center, Doris, Louis Hotels Public, Enjoy Tatras, Atlantida Boutique Hotel, Hit Alpinea Kranjska Gora, Grand Hotel Rogaska, Sava Rogaska, Museum Hotel, Sava Hotels & Resorts, Зелена Буча, Plumeria Maldives та інші.

Свою участь в UITT'2018 підтвердили 25 країн, серед яких компанії з Албанії, Індії, Італії, Китаю, Мальти, Мальдівської Республіки, США та регіону Каталонія . На виставці будуть представлені національні стенди: Болгарії, Угорщини, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Кіпру, Куби, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки.

Традиційно організатори спільно з партнерами підготували ряд корисних заходів ділової програми, серед яких окремої уваги заслуговує круглий стіл Української Асоціації активного та екологічного туризму, а також заходи, організовані Національною Туристичною Організацією України, присвячені Національній програмі лояльності «Турист України», національній системі добровільної сертифікації якості в туризмі, а також темі гастрономічного туризму в нашій державі. Крім того, в рамках виставки заплановані відкриті семінари та презентації на стендах національних і закордонних експонентів.

Учасники та відвідувачі заходу зможуть скористатися зручним мобільним додатком «UITТ», який дозволяє максимально комфортно і продуктивно провести час, познайомитися з діловою програмою, спланувати зустрічі та  дізнатися всі актуальні новини виставки. Також бажаючі зможуть полегшити логістичні витрати поїздки завдяки спеціальному сервісу «Go to UITT», який створений для пошуку попутників в різних регіонах нашої країни.

Особлива роль на UITT приділяється просуванню внутрішнього та в'їзного туризму в Україні. Виставка надає можливість вітчизняним туроператорам презентувати власні туристичні маршрути. Туристичні компанії, готелі, курорти, представники ресторанного бізнесу, місцеві туристичні адміністрації, регіональні туристичні організації мають можливість презентувати свої послуги, налагодити ділові контакти з міжнародними компаніями, а також обмінятися досвідом з провідними гравцями туристичної галузі різних країн. Щорічно свої туристичні маршрути на UITT представляють учасники практично з усіх областей нашої держави. У 2018 році cвою участь у виставці підтвердили туроператори з 37 міст і регіонів України.

Виставка проходить за підтримки: Всесвітньої туристичної організації United Nations World Tourism Organization (UNWTO), Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства Економічного розвитку і торгівлі України, Національної туристичної організації України (НТО).

Весняна туристична виставка UITT  –  це головне місце зустрічі професіоналів туристичного бізнесу, майданчик для презентації повного спектру туристичних послуг, встановлення партнерських відносин і підписання вигідних контрактів.

Організатор  виставки –  виставковий оператор України ДП "Прем'єр Експо" (ITE Group Plc, Великобританія). Детальніше на сайті http://www.uitt-kiev.com/uk-UA/

Источник: www.ukrtourism.com

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.347