Стежками Великого Кобзаря по Київщині
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Стежками Великого Кобзаря по Київщині

Новости туризма
Стежками Великого Кобзаря по Київщині

Стежками Великого Кобзаря по Київщині

26-03-2014 12:15

Цього року Україна відзначає 200-річний ювілей з Дня народження Великого Кобзаря.

Київщину він відвідував неодноразово, поетично описував цю землю, мріяв жити на кручах Дніпра поблизу Трипілля.

Фахівці Київського обласного центру розвитку туризму розробили туристичний маршрут “Шевченко на Київщині”  протяжністю 240 км, тривалість транспортної екскурсії складає 10 годин.Маршрут охоплює знакові місця зупинок Шевченка, проходить через Бориспіль, Баришівку, Березань, Яготин та Переяслав-Хмельницький.

 

В Борисполі митець був проїздом декілька разів, хотівнавіть купити хату у Бориспільському районі, про що свідчать експонати Бориспільського державного історичного музею. На честь перебування поета в місті, встановлено пам’ятний знак Шевченку — один з небагатьох пам'ятників маленькому Тарасу.

Бориспільський державний історичний музей

Адреса: Київська обл., 08300, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 89

Тел.: +380 4595 679-82

Сайт: http://boryspilmuseum.info/

Працює: з 09.30 до 18.00

Вихідні дні: понеділок, вівторок

 

З Борисполя подорож продовжується по трасі Київ-Харків до селища міського типу Баришівка та музею, названого на честь Т.Г. Шевченка. У колекції є прижиттєві видання творів поета. Незмінну увагу відвідувачів привертає посмертна маска  Шевченка.

Баришівський  музей Т.Г. Шевченка

Адреса: Київська обл., 07500, смт Баришівка, вул. Жовтнева, 5

Тел.: +380 4576 524-44

Працює: з 10.00 до 16.00 та по замовленню

Вихідні дні: неділя, понеділок

 

У місті Березань Шевченко зупинявся у поета та етнографа Лукашевича. Цьому періодуприсвячена тематична експозиція місцевого краєзнавчого музею.

Березанський краєзнавчий музей

Адреса: Київська обл., 07540, м. Березань, вул. Фрунзе, 22

Тел.: +380 4576 611-26

Працює: з 9.00 до 17.00

Вихідні дні: неділя, понеділок

Наприкінці маршруту на туристів чекають дві “перлини”- міста, де Великий Кобзар затримався найдовше.Це Яготин та Переяслав-Хмельницький.

 

У Яготині Шевченко гостював у Репніних, займався живописом та етнографією. Жив він у флігелі, що використовувався як готель для приїжджих гостей. Зараз тут знаходиться музей, в якому відтворено інтер’єр будинку періоду проживання в ньому Шевченка, збереглися оригінальні експонати.

Флігель Тараса Шевченка

Адреса: Київська обл., 07700, м. Яготин, вул. Незалежності, 69-б

Тел.: +380 4575 536-36

Працює: з 09.00 до 17.00

Вихідні дні: неділя, понеділок

 

А от побувати у кімнаті, де народилися рядки безсмертного “Заповіту”, можна у Музеї Заповіту Т.Г.Шевченка, що в місті Переяслав-Хмельницький.Він зупинявся  у садибі лікаря Козачковського.  З уст екскурсовода можна дізнаєтеся про історію створення “Заповіту” – одного з найяскравіших творів Тараса Шевченка та світової поезії.

Музей Заповіту Т.Г.Шевченка.

Адреса: Київська обл., 08400, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка, 8

Тел.: +380 4567 525-78

Сайт: http://niez-pereyaslav.com.ua/

Працює: з 09.00 до 17.00. без вихідних.

 

Фото Віталій Пінько

Источник: www.ukrtourism.com

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.332