Кривий Ріг розвиває промисловий туризм
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Кривий Ріг розвиває промисловий туризм

Новости туризма
Кривий Ріг розвиває промисловий туризм

Кривий Ріг розвиває промисловий туризм

23-03-2018 18:35

23 березня стартував XV Форум Мережі вільних місцевих політиків, присвячений темі “Туристичний потенціал громади як каталізатор місцевої економіки”. На відміну від більшості промислових європейських міст, де об’єкти знаходяться у законсервованому стані, Кривий Ріг може продемонструвати діючу індустрію – металургійний комбінат, гірничодобувні заводи.

Стратегія розвитку міста включає: екологію, диверсифікацію економіки та послуги. «В нашому місті  моно профільна економіка, тому потрібно розвивати нові джерела. Саме тому звернули увагу на туризм. З підприємствами починали працювати з 2013 року і це було складно, бо не всі готові пускати до себе людей, зважаючи на техніку безпеки», - розказав Андрій Полтавець - заступник міського голови міста Кривий Ріг.

Проте в минулому році був підписаний меморандум між міськими підприємствами та керівництвом Кривого Рогу. В результаті усі підприємства погодились розвивати туризм. Зараз на кожному підприємстві є окрема екскурсійна програма і відповідальна особа. «Другий рік поспіль маємо змогу спускати екскурсантів до діючих шах, на глибину 1,5 тис метрів. Це складно, але це вже реально працює. Два місяці тому розпочалися екскурсії на кар’єр», - пояснив Андрій Полтавець.

В 2017 році Кривий Ріг відвідало більше 35 тис туристів, в 2016 році  – 25 тис, а на початку туристичного розвитку ця сума налічувала лише 1,3 тис туристів. Зростає і кількість екскурсій і кількість екскурсантів, наголосив А. Полтавець. «Доходи також зростає, хоча туристичний збір впровадили лише два роки тому. Бачимо постійну динаміку, туризм дає змогу розвиватися готельній індустрії, закладам громадського харчування», - пояснив він.

В минулому році в Кривому Розі відбувся  Міжнародний форум з індустріального туризму, в рамках якого була Ніч індустріальної культури. За словами експертів, нині це цікавий європейський тренд. Раніше проводилась нічна виставка, цей захід сподобався усім мешканцям міста, під час атракції працювала бурова машина. 

Зараз одне із завдань керівників Кривого Рогу – максимальна популяризація міста, в тому числі в Європі. Тому місто бере участь в цьогорічній туристичній виставці UITT. Також Кривий Ріг був представлений на міжнародній виставці з питань промислового туризму в Копенгагені.

Крім промислових об’єктів в Кривому Році є ще один цікавий для відвідування об’єкт –  Ботанічний сад, якому на жаль не вистачає фінансування для відновлення  та розвитку. Цьому заважає бюджетний кодекс. «Проте все, що може робити місто в цьому напрямку, ми це робимо», - додав А. Полтавець.

Віталій Загайний, співзасновник та голова правління неурядової організації Центр громадських ініціатив підкреслив, що в Кривому Розі зосереджені унікальні об’єктів промислового туризму, тому у міста дуже великий потенціал в цій сфері. «Збагачуючись досвідом інших міст, ми маємо змогу динамічніше розвиватися», - наголосив Загайний.

Програма форуму передбачає знайомство з містом та його туристичними об’єктами, включаючи кар’єр. Щоб громади розвивали туристичний потенціал, вони мають зрозуміти, які прибутки можна від цього отримати. Потрібно показати можливу капіталізацію від вкладених зусиль в туристичну сферу. «Важливо показати, що економічно привабливим туризм може бути навіть в невеличкому місті. У Тростянці відновили споруду, де Чайковський написав свою першу симфонію – невеличке українське місто змогло використати свій потенціал», - розказав Віталій Загайний.

Кожне з міст, що прагне розвивати туризм, мусить розвивати свій бренд. Про приклади успішного бренду розкажуть представники відомих туристичних лідерів в Україні – Львова та Камянця-Подільського. Також на форумі буде освітлена тема зеленого туризму – як напрямок міжрегіонального співробітництва, що дає можливість організувати якісний відпочинок за межею міста.

Завершиться форум підготовкою резолюцією. «Креативні люди, які зібрав цьогорічний форум, подають свої рекомендації, звернення, які потім будуть надіслані в державні органи», - наголосив Віталій Загайний.

До участі у 15-му Форумі зголосилося понад 100 осіб, серед яких було відібрано 45 учасників з 17 областей України.  Форуми проводяться в рамках проекту “Мережа вільних місцевих політиків”,  започаткованого у 2014 році ГО “Центр Громадянських Ініціатив - ЦЕГРІН” та представництвом фонду Науманна в Україні для посилення впливу на формування порядку денного української регіональної та місцевої політики з боку громадських активістів, місцевих журналістів, депутатів та службовців місцевих рад шляхом сприяння їх професійному зростанню та виробленню спільних позицій для дієвого розв’язання місцевих проблем. Щоразу проведення Форуму відбувається у різних містах України та присвячується актуальним темам. Разом з ГО “Центр Громадянських Ініціатив – ЦЕГРІН” та представництвом фонду Науманна в Україні співорганізатором 15-го Форуму виступає Криворізька міська рада.

Світлана Цибульська

Источник: www.ukrtourism.com

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.303