Вперше на UITT 2015 – експозиція «Екотуризм в Україні»
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Вперше на UITT 2015 – експозиція «Екотуризм в Україні»

Новости туризма
Вперше на UITT 2015 – експозиція «Екотуризм в Україні»

Вперше на UITT 2015 – експозиція «Екотуризм в Україні»

23-02-2015 10:40

Вперше на UITT 2015 – експозиція «Екотуризм в Україні»

Національні природні парки України з ініціативи Української асоціації активного та екологічного туризму, а також за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стануть учасниками спеціальної експозиції «Екотуризм в Україні» на виставці UITT 2015.

«Екотуризм сприяє розвитку регіонів, забезпечує створення нових робочих місць, направляє соціально-економічний розвиток в нове позитивне, екологічно виважене русло, одночасно об'єднуючи місцеві громади по всій Україні», – зазначає міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко.

В рамках експозиції представники парків та організацій екотуризму протягом трьох днів виставки покажуть екотуристичні і пригодницькі тури, проведуть майстер-класи та презентації власних можливостей, дегустації регіональних продуктів. У діловій програмі виставки 26 березня відбудеться круглий стіл щодо активного та екологічного туризму та нагородження переможців першого національного конкурсу лідерів екотуризму.

Виставка UITT стала партнером першого Національного конкурсу лідерів активного та екологічного туризму України в рамках підтримки внутрішнього туризму в Україні. Організатори конкурсу (Українська асоціація активного та екологічного туризму, Туристичний прес-клуб України і журнал «Міжнародний туризм») визначать кращі компанії, що працюють в секторах молодіжного та дитячого активного відпочинку, проекти екотуризму та інвестиційні. Переможців назвуть 26 березня. Також 27 березня планується тур до Міжрічинського регіонального ландшафтного парку (Чернігівська обл.).

В Україні активно розвивається екологічний туризм. За даними Мінприроди, в 4 біосферних заповідниках, 48 національних природних парках і 77 регіональних ландшафтних парках по Україні діють близько 150 екологічних стежок протяжністю до 1300 кілометрів, 43 еколого-інформаційні центри, 36 музеїв природи, обладнано сотні місць для відпочинку. Це дозволяє організувати різні екотуристичні екскурсії, пропонувати туристам любительську та спортивну риболовлю, сплав річками на плотах і човнах, пішохідні, кінні та велопрогулянки.

Разом з традиційними видами відпочинку, на природоохоронних територіях розробляються нові туристичні напрямки: спостереження за птахами, інтерпретація природи, фотополювання, волонтерський туризм тощо. У національних парках також проводяться екологічні табори для школярів та молоді, фестивалі та акції.

Нагадаємо, 21-а Міжнародна виставка UITT 2015 «Україна – подорожі та туризм» відбудеться в Києві 25-27 березня 2015 року. Організатори – ДП «Прем'єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія). UITT – це головна міжнародна виставка в Україні, яка відображає загальну картину сучасного туристичного ринку.

Участь у виставці підтвердили національні туристичні організації та представники турбізнесу Болгарії, Грузії, Домініканської Республіки, Єгипту, Ізраїлю, Ірану, Іспанії, Італії, Куби, Литви, Марокко, ОАЕ (емірат Фуджейра), РФ, Словаччини, Словенії, Таїланду, Тунісу, Туреччини, Угорщини, України, Хорватії, Чехії та Чорногорії.

Источник: www.ukrtourism.com

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.394