ІІІ Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: ІІІ Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал

Новости туризма
ІІІ Міжнародний фестиваль

ІІІ Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал"

22-05-2013 13:02
24 травня, у День слов'янської писемності та культури, у Мистецькому Арсеналі відкривається ІІІ Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" — найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво.
Книжковий Арсенал має на меті створення актуального культурного контексту для книговидання і читання, та пропонує широкий вибір художньої, дитячої, non-fiction і мистецької літератури. Фестиваль і книжкова виставка триватимуть з 24 травня до 1 червня.
На 10 майданчиках у Мистецькому Арсеналі відбудуться сотні подій за участі 200 видавництв, книжкових проектів та міжнародних партнерів, найвідоміших і улюблених українських авторів. Зокрема, цього року у "Обміні речовин" - спеціальному проекті фестивалю вестимуть публічні діалоги Оксана Забужко та Ігор Померанцев, Юрій Андрухович і Микола Рябчук, Віктор Неборак та Іван Малкович, Андрій Курков і Юрій Винничук, Борис Херсонський і Олександр Ройтбурд.
Спеціальним гостем фестивалю стане один із найпопулярніших польських письменників, автор екранізованого роману-бестселеру "Самотність у мережі" Януш Леон Вишневський, який цього разу представить дві нові книги для дорослих і дітей. Також на Книжковий Арсенал приїдуть близько 20 зіркових авторів та впливових інтелектуалів із Австрії, Німеччини, Польщі, Росії,Франції, Чехії, Швейцарії, серед яких Барбара Космовська, Олів’є Монжен, Жан-Клод Маркаде, Тьєрі Есс, Крістоф Зімон, Борис Буден, Ярослав Рудіш, Марина Степнова, Денис Осокін та інші. Більшість із них презентуватимуть свої нові книги та переклади на українську. Партнери міжнародної програми: Французький Інститут, Польський Інститут, Посольство Швейцарії, Австрійський культурний форум, Гете-Інститут в Україні, Чеський Центр у Києві.
Особлива подія фестивалю – Ніч Книжкового Арсеналу, спеціальний проект "Серце темряви, поезії і музики", що продовжить святкування Дня Києва 25 травня. П’ятеро композиторів і діджеїв дібрали й створили музику до сучасних літературних текстів. У дворі Мистецького Арсеналу гратимуть і читатимуть Юрій Андрухович, Юрко Іздрик, Каша Сальцова ("Крихітка"), Мар’яна Савка, Богдана Матіяш, Павло Коробчук, Ярослав Лодигін, Влад Азаров, Антон Байбаков, Бадьян Сауна Системз, Гриць Семенчук та Сергій Кейн, їхні тексти й музика перемовлятимуться, перетікатимуть із їхніх сердець у серце темряви, а також в усі інші серця. Завершить ніч прем’єра програми ранньої української та російської радянської анімації "Мультагітпроп" Національного центру Олександра Довженка, у музичному супроводі Dj U-Ra (режисери - Дзиґа Вертов, Олександр Родченко, Михайло Цехановський та ін.). Окремо, на музичній сцені відбуватиметься шестигодинний фортепіанний марафон – твори всесвітньо відомого композитора Філіппа Гласса у виконанні французького піаніста Ніколя Горвата.
Крім того, Книжковий Арсенал в партнерстві з агенцією "УХО", за підтримки групи компаній АіС презентує витончену вечірню музично-літературну програму - Фестиваль нової музики. Дев’ять концертів відомих на весь світ сучасних композиторів і виконавців із України, США, Великобританії, Японії, Італії, Росії та України: Гай Клюсевек (США), Ніколя Горват, П’єр Бастьєн (Франція), Одрі Чен (США, Китай), Луїджі Гаджеро, Емануеле Торкваті (Італія), New Era Orchestra, Ансамбль ConstantY (Україна). Центральною подією програми буде світова прем’єра моноопери Святослава Луньова на вірші Льюїса Керролла з “Аліси в країні чудес” у виконанні Національного симфонічного оркестру, диригент – Володимир Сіренко, солістка – Людмила Зюбіна.
Детальна програма на http://artarsenal.in.ua/book13.html
Світлана Цибульська
 

Источник: http://www.ukrtourism.com

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.341