Співаючі крокодили у Києві
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Співаючі крокодили у Києві

Новости туризма
Співаючі крокодили у Києві

Співаючі крокодили у Києві

19-09-2016 16:13

Національний цирк України представив новуМіжнароднупрограму „Екстрим Арена”. У шоу беруть участь артисти Монгольського цирку, які стали золотими призерами на Міжнародному цирковому фестивалі у Фігерасі. Уцирковому світі монгольські акробати вважаються найбільш темпераментними, спритними та стрімкими виконавцями.

 

Вони демонструватимуть вражаючі можливості людського тіла, виконуючи небезпечні стрибки у повітрі та вражаючі акробатичні комбінації. Колорит музичного супроводу, мужності та яскравої демонстрації небезпечних трюків перенесе, і маленьких, і дорослих глядачів із повсякденності в інший привабливий світ циркового свята.

 

Під куполом цирку літатимуть не тільки повітряні гімнасти, а ще й екстремальний велосипедист, який буде знаходитися у незвичайній сфері без страхувальної лонжі на висоті понад 10-ти метрів!

 

Глядачі познайомляться з небезпечними атракціонами за участю дресированих крокодилів, тигрів та левів, які будуть дивувати дивовижнимитрюками. Нільські та місісіпські крокодили довжиною понад 3-х метрів та вагою більше 250 кг дивуватимуть публіку незвичайним крокодилячим співом, а ще дресирувальник виконає унікальний трюк поклавши голову в розкриту щелепу нільського крокодила!

Під час прес-конференції, присвяченій презентації нового шоу, було повідомлено, що останнім часом посилилася масова атака збоку соціальних мереж стосовно того, як саме утримують тварин у Національному цирку, чим годують, як дрессують. Нападники керуються так званою Брюсельською конвенцією захисту прав тварин. Директор Національного цирку Людмила Олексіівна Шевченко, наголосила на тому, що двері установи завжди відкриті для тих, хто цікавиться. «Тварини мають паспорти и живуть та вирощуються в неволі вже з третього чи четвертого покоління. Це зовсім інакше існування, ніж у зоопарку, куди залучають звірів з різних кутів Земної кулі. Тварин у цирку ніхто не лякає електрошоком, мало того, дрессувальники – це працівники, що насамперед зацікавлені у тому, аби тварина була здорова. Бо це хліб дрессувальника і він справді любить своїх утриманців», - пояснила Шевченко. Сама Людмила Шевченко забрала до себе на дачу більше ніж 10 безпритульних собак і годує їх за власний рахунок.

Зараз на Цирк полюють різні організації, які пишуть ганебні листи, аби позбавити Цирк звання Національний, ходять різні інспекції міста.

Людмила Шевченко наголосила, що, вивчаючи різні традиції інших цирків світу, дійшла до думки, що програма нашого цирку має бути адаптована саме під інтелигентного, сімейного глядача і відвідує виставу з дітьми. Тому вистави мають включати в себе виступи тварин, клоунаду, акробатичні номери (причому наші акробати ні в чому не поступаються іноземним), танцювальні номери.

У порівнянні з цирками світу, наш Національний цирк ні в чому не поступається, а навпаки виграє. Наприклад, у Монгольському цирку всі виступи побудовані наакробатичних трюках, жонглюванні, боротьбі. Французький цирк виграє за рахунок шоу напівоголених людей, примітивній клоунаді, жарти якої не всім зрозумілі. Але ми можемо брати тільки найкраще й трансформувати крізь призму своїх традицій та сприймання, вважає директор цирку. Причому 50% має бути нашого, національного надбання, а вже 50% європейских традицій.

«Екстрим-Арена» - це найсильніші акробати, клоуни, які доводять, що ніякої кризи клоунади, а тим більше такого мистецтва як цирк, не існує – завершила свій виступ Шевченко.

Вартість квитків – від 50 до 490 грн. Програма „Екстрим Арена” триватиме до 11 грудня 2016 року.

Источник: www.ukrtourism.com.ua

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.333