Дні Франкофонії відбудуться в 10 містах України
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Дні Франкофонії відбудуться в 10 містах України

Новости туризма

Дні Франкофонії відбудуться в 10 містах України

12-03-2018 11:48

З 17 по 23 березня в Україні триватимуть Дні Франкофонії. Цьогорічна подія присвячена боротьбі за свободу слова. тема визначена як основна ідея Франкофонії цього року.

«З одно боку ЗМІ дуже фінансово залежні, з іншого є постійна небезпека для журналістів, які працюють над розслідуванням», - розказав Крістоф Шпеті, заступник Голови Місії Посольства Швейцарії в Україніпід час презентації Днів Франкофонії  6 березня в столичному кнайп-клубі «Купідон».

В рамках Днів передбачена низка подій.  21 березня в креативному просторі IZoneбудуть показані карикатури представників різних країн. Україну представлятимуть  Володимир Казаневский та Олег Смаль. Передбачений круглий стіл, де відбудеться обмін думками щодо впливу карикатури на світ. Дискусія буде записана на показана на ТВ.

У музеї Тараса Шевченка відбудеться виставка французької художниці Катрін Гфеллер -  Голоси у Києві. 23 березня під час відкриття виставки усі бажаючі також зможуть взяти участь у круглому столі. Серед почесних гостей – Володимир Кличко, Оксана Забужко, Андрій Курков та ін. Основа виставки – серія інтерв’ю, проведених Катрін  Гфеллер у Києві у травні минулого року.

Ще один масштабний проект – спільний з фестивалем DocuDays та галереєю Триптіх – це виставка «У пошуках Леніна» швейцарського митця Нільса Акермана.  «Запрошуємо усіх 17 березня в галерею Триптих на відкриття виставки», - додав Крістоф Шпеті.

Іван Божко. Представник Посольства Кіпру в Україні, анонсував кінофестиваль в контексті Днів Франкофонії. Фільм «Хлопчик на мосту» покажуть 22 березня в кінотеатрі «Ліра». Вхід вільний. Усі інші стрічки також демонструватимуться в кінотеатрі «Ліра».

Також у програмі представлений і канадський фільм – «Те, що треба для життя». «Світ Франкофонії є дуже різноплановий, тому ми повинні постійно налагоджувати діалог», - зазначив Руслан Катц, заступник голови Місії Посольства Канади в Україні. У стрічці описана дуже чутлива, гуманістична історія хворого на туберкульоз  чоловіка і стосунки між людьми.  «Це фільм про те, які ми різні, не залежно від країни. Чекаємо усіх у кінотеатрі «Ліра», де фільм демонструватися мовою оригіналу з субтитрами».

26 березня у кнайп-клубі «Купідон» будуть презентовані твори квебекських авторів в українському перекладі. Руслан Катц  додав, що близько 25% канадців є франко фонами. «Франкофонія – це живий організм, який міняється і живе через образи і слова, які є нашою найважливішою зброєю», - підкреслив він.

В рамках Франкофонії пройде ряд заходів, пов’язаних з Бельгією. Про них розказав Мішель Версаль, заступник Голови місії Посольства Королівства Бельгії . Зокрема відбудеться диктант, а також  конкурс на найкращі переклади Жоржа Роденбаха. «Це поет, який писав французькою, проте був бельгійцем. Його найвідоміший твір – мертвий Брюге, а це моє рідне місце», - поділився Мішель Версаль.

Франкофонія також працює зі студентами та школярами в напрямку вивчення французької мови та поширення цінностей Франкофонії. Про них розказав Фабріс Пето, Аташе з питань співробітництва в галузі французької мови Посольства Франції в Україні, «В програмі багато різних подій, що стосуються молоді. Франкофонні країни дуже динамічно розвиваються демографічно. Активними поширювачами цінностей є саме молоді люди. Тому одна з цінностей, яку ми виносимо на перший план – це креативність», - наголосив Фабріс Пето. Він додав, що заплановані конкурси креативності, навколомистецького висловлення, відео конкурс, в якому взяли участь 106 молодих людей. Франкофонія надає можливість відкривати нові країни, подорожуючи. Серед призів, які отримують учасники відео -конкурсу передбачені подорожі до Франції та Швейцарії, поділився Фабріс Пето. «В 10 містах України 20 березня пройде Марафон Франкофонії. Вони будуть робити багато завдань на тему свободи слова французькою мовою. В рамках свята ми й оголосимо переможців. Бо Франкофонія – це свято!» - підсумував Фабріс Пето.

Источник: www.ukrtourism.com

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.340