Управління туризму і промоцій Києва презентувало програму заходів на 2018 рік
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Управління туризму і промоцій Києва презентувало програму заходів на 2018 рік

Новости туризма
Управління туризму і промоцій Києва презентувало програму заходів на 2018 рік

Управління туризму і промоцій Києва презентувало програму заходів на 2018 рік

11-01-2018 17:05

За підсумками 2017 року Київ отримає рекордну суму від туристичного збору — близько 25 млн. Грн, а також прийме 1,5 млн. іноземних туристів. Про це повідомив під час презентації програми заходів на 2018 рік начальник управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко. Місто збирається взяти участь у 8 міжнародних туристичних виставках, зоврема у таких найпрестижніших як ITB (Берлін) та WTM (Лондон). Один з головних акцентів наступного року буде зроблено на розвиток ділового туризму, зокрема активізації роботи київського Конвеншн-бюро.

Серед планів на 2018 рік — встановлення комунального туристично-інформаційного центру у центральній частині міста, створення фотозон на центральному залізничному вокзалі та перед адмінбудівлею КМДА на Хрещатику, організація прес-турів для іноземних журналістів. Наступного року буде створено нові туристичні промо-ролики, які транслюватимуться в Україні та закордоном.

“Ми будемо підримувати чимало подієвих заходів, зокрема, популярний фестиваль “Атлас-вікенд”, - зазначив на презентації програм Антон Тараненко. Ще один важливий проект для міста — подальше впровадження туристичної ID-картки Kyiv Pass. Про її наповнення та розширення функцій розповіла під час презентації керівник проекту Дарія Сонячна. За її словами, у 2018 році картка даватиме нову опцію — безкоштового проїзду усіма видами комунального міського транспорту. Також до програми приєдналися нові міські музеї, які також можна буде відвідати безкоштовно.

Під час презентації виступили також представники туристичного бізнесу Києва та громадських організацій. Зокрема, засновник проекту “Цікавий Київ” Арсеній Фінберг, голова Асоціації екскурсоводів Києва Яніна Гаврилова, керівник туроператора “Чорнобиль-тур” Ярослав Ємельяненко, заступник директора турфірми “Гамалія” Олег Раскін.

Источник: www.ukrtourism.com

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.262