Портал «Укртуризм» - почесний номінант конкурсу «Кyiv tourism awards»
Главная Карта сайта Емайл Добавить в избранное RSS лента туристических новостей Украины Туры в Украину, туры выходного дня Отдых в Украине, экскурсии по Украине Туры в Карпаты, туры в Крым Отзывы туристов, туристический форум Туристическая карта Украины Достопримечательности Украины, фотографии
Украина туризм Отдых в Украине
Украинский
туристический
портал
Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Справочник туриста Новости туризма Реклама ФОРУМ Доска объявлений
Туризм по видам:
Автотуризм Буковель Велотуры по Украине Водный туризм: рафтинг, дайвинг, сплавы по рекам Воздухоплавание, планеризм, прыжки с парашюта Горный (походы, альпинизм, скалолазание) Горящие туры по Украине Деловой туризм, конферец-сервис Детский отдых Зеленый туризм Каникулы! Конный туризм Корпоративный отдых Лечебно-оздоровительный отдых Молодежный туризм Одесса! Отдых в Карпатах Отдых в Крыму Отдых в Причерноморье Отдых на Азовском море Отдых на море Отдых под Киевом Охота и рыбалка Паломнические туры Пешеходный туризм Приключенческий туризм Свадебное путешествие Семейный отдых Спелеотуризм Туризм класса VIP Туры во Львов Туры выходного дня Туры на День Конституции Туры на День Независимости Туры на День Святого Валентина Туры на майские праздники Туры на Троицу Шацкие озера Экскурсии по Киеву Экскурсии по Украине Экстремальный туризм
Справочник туриста:
Реклама:
Полезная информация:
Регистрация:
Завтрак туриста:

УкрТуризм:

Отдых в Украине: туры по Украине, экскурсии по Украине, отдых в Карпатах, туры выходного дня, отдых в Крыму, цены на отдых 2013-2014 года, горящие туры по Украине, отзывы, форум, карта Украины.

Страница: Портал «Укртуризм» - почесний номінант конкурсу «Кyiv tourism awards»

Новости туризма

Портал «Укртуризм» - почесний номінант конкурсу «Кyiv tourism awards»

10-10-2016 11:17

Портал «Укртуризм» увійшов до п'ятірки ЗМІ, що найкраще висвітлюють туристичні події.27 вересня відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Кyiv tourism awards», на якій було відзначено кращих фахівців туристичної галузі за активну участь по просуванню туристичного продукту міста Києва. У номінації «Краще висвітлення туристичних заходів у ЗМІ» п'яте місце зайняв портал «Укртуризм».

У акції приймали участь туристичні підприємства, готелі, ресторани, працівники туристичної галузі, ЗМІ, які продемонстрували високі професійні якості у своїй діяльності і сприяли розвитку туристичної сфери Києва та проводять господарську діяльність у місті. Були визначені кращі туроператори, готелі, хостели, екскурсійні бюро, ресторани національної кухні, перевізники. Організатор конкурсу - Управління туризму.

Метою проведення конкурсу була популяризація Києва як сучасного європейського туристичного центру, сприяння активізації роботи туристичної галузі міста та відзначення кращих підприємств та організацій туристичної галузі.

Відбір переможців відбувався у три етапи: учасники подавали заяви, потім відбувалося голосування на сайті visitkyiv.travel. Остаточних фіналістів визначав Організаційний комітет. Тобто голосування велося за принципом Євробачення, і не завжди лідер за інтернет-голосуванням став переможцем у номінації.

«Подібні рейтинги потрібні для ринку, це дає можливість структурувати туристичний продукт і споживач може обрати для себе кращий», - розказав Володимир Царук, директор Центру розвитку туризму України.

Подібний рейтинг проводився вперше. «Не в усьому він вдалий, зокрема можна було б по-іншому підходити до критеріїв визначення переможців у деяких номінаціях, але це лише початок, в наступному конкурсі будуть зміни», - додав Царук. На його думку голосування показало, що сьогодні люди цікавляться не лише політикою: «Цей рік вдалий як для в'їздного, так і виїзного туризму. Окремі туристичні центри в Україні дуже активні. Важливо, що Київ сьогодні асоціюється не лише з політикою, а й з туризмом».

Наступного року «Кyiv tourism awards» буде проводитися до Дня туризму.

 

Світлана Цибульська

Источник: www.ukrtourism.com.ua

   Вернуться к списку новостей

Достопримечательности Украины

Туры по Украине

Фото - Украина

Туры по Украине Туризм по регионам Про Украину Путешествия по Украине Справочник туриста Туроператоры и турагенства Украины Новости туризма Анекдоты о туризме ФОРУМ Доска объявлений О проекте Партнеры и друзья КОНТАКТЫ Туризм в Интернете Internet-portal "UkrTourism" Карта Крыма Горящие туры      Туры по Украине   Туры выходного дня   Туры во Львов
Разработка сайта
Complete - design is good


При любом использовании материалов и новостей сайта гиперссылка на http://www.ukrtourism.com обязательна !tmp
0.341